Armbanden

Zoek je een originele armband voor jezelf of om cadeau te doen? Bij sieradenatelier Juuls Jewelry ben je aan het juiste adres. Je vindt hier keuze uit diverse handgemaakte armbanden met een natuurlijke, stoere en vrouwelijke uitstraling. Je kunt de armbanden hieronder direct bestellen. Indien op voorraad wordt de armband binnen 2 dagen aan je verzonden.

Ook hebben wij in de collectie sieraden van het sieradenlabel  Sis & Suzy. Dit eigentijdse sieradenlabel is opgericht door twee ontwerpsters uit designstad Eindhoven. Sis & Suzy heeft subtiele, trendy en stijlvolle sieraden, met veel zorg zelf ontworpen en gemaakt. 

Bestellen is heel eenvoudig: klik op de foto’s voor een vergroting, nadere omschrijving, prijzen en bestellen. Je kunt daar direct je favoriete sieraad bestellen. Wil je snel bestellen? Kijk dan in de webshop.

Sis & Suzy armband 001 - € 7,50<a href="/product/sis-suzy-armband-001/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Smalle armband met roze en gouden kralen en goudkleurig bedeltje. Sis & Suzy armband 009 - € 6,50<span>VERKOCHT</span><br>Smalle armband met roze facetkralen en een rozekleurig bedeltje. Sis & Suzy armband 015 - € 7,50<a href="/product/sis-suzy-armband-015/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Smal armbandje met rozerode en zilverkleurige kralen. Sis & Suzy armband 019 - € 8,50<span>VERKOCHT</span><br>Roze en aquablauwe facetkralenarmband. Sis & Suzy armband 016 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Smal ambandje met koraalroze en zilverkleurige kralen. Sis & Suzy armband 008 - € 8,50<span>VERKOCHT</span><br>Smalle armband met zalmroze glanzende kralen en een zachtroze facetkraal.
Sis & Suzy armband 002 - € 7,50<a href="/product/sis-suzy-armband-002/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Smalle armband met lichtroze en gouden kralen en goudkleurig bedeltje. Sis & Suzy armband 017 - € 7,50<a href="/product/sis-suzy-armband-017/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Smal armbandje met bruinroze en goudkleurige kralen. Sis & Suzy armband 018 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Zalmroze armband met zachtroze hangertje. Sis & Suzy armband 025 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Smal armbandje met zalmroze en goudkleurige kralen. Sis & Suzy armband 003 - € 8,50<span>VERKOCHT</span><br>Smalle armband met roze en goudkleurige kralen en antracietkleurige facetkraal. Sis & Suzy armband 012 - € 7,50<a href="/product/sis-suzy-armband-012/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Smalle armband met een combinatie van taupekleurige en lichtgrijze glanzende facetkralen en een zilverkleurig bedeltje.
Sis & Suzy armband 022 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Lichtbruine en antracietkleurige facetkralenarmband. Sis & Suzy armband 006 - € 8,50<span>VERKOCHT</span><br>Smalle armband met violetkleurige en goudkleurigeen kralen en zachtroze facetkraal. Sis & Suzy armband 026 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Lichtpaarse en zachtroze facetkralenarmband. Sis & Suzy armband 020 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Lichtpaarse en aquablauwe facetkralenarmband. Sis & Suzy armband 027 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Smal armbandje met zeegroene en zilverkleurige kralen. Sis & Suzy armband 028 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Blauwgroene armband met zilverkleurige kralen.
Sis & Suzy armband 013 - € 7,50<span>VERKOCHT</span><br>Smal armbandje met zeegroene en goudkleurige kralen. Sis & Suzy armband 011 - € 6,50<span>VERKOCHT</span><br>Smalle armband met lichtblauwe facetkralen en twee zilverkleurige bedeltjes. Sis & Suzy armband 007 - € 8,50<a href="/product/sis-suzy-armband-007/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Smalle armband met zachtgroene en antracietkleurige facetkraal. Sis & Suzy armband 010 - € 6,50<span>VERKOCHT</span><br>Smalle armband met lichtgroene facetkralen en een lichtgroen bedeltje. Sis & Suzy armband 014 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-armband-014/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Smal armbandje met lichtgroene en goudkleurige kralen. Sis & Suzy armband 021 - € 6,50<span>VERKOCHT</span><br>Blauwgroene armband met lichtgroen hangertje.
Sis & Suzy armband 004 - € 8,50<span>VERKOCHT</span><br>Smalle armband met zacht roze en goudkleurige kralen en azuurblauwe facetkraal. Sis & Suzy armband 005 - € 8,50<span>VERKOCHT</span><br>Smalle armband met zacht blauwe en gouden kralen en perzikkleurige facetkraal. Sis & Suzy armband 023 - € 8,50<a href="/product/sis-suzy-armband-023/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Lichtroze en violetkleurige facetkralenarmband. Sis & Suzy armband 024 - € 8,50<span>VERKOCHT</span><br>Zilvergrijze en antracietkleurige facetkralenarmband. Sis & Suzy armbanden Sis & Suzy armbanden
Sugar and Spice - € 9,95<a href="/product/sugar-spice" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glasparels, natuursteen, crystalkralen, elastisch koord - 15 cm Winter Wonderland - € 12,95<a href="/product/winter-wonderland" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met riverstones (halfedelsteen) en zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Soft Pink - € 12,95<a href="/product/soft-pink" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met roze rozenkwarts (halfedelsteen), zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Blue Glow - € 8,95<a href="/product/blue-glow" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met Tsjechische facetkralen in twee blauwtinten en elastisch koord - 16 cm Light Blue - € 9,95<a href="/product/light-blue" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met Tsjechische facetkralen in twee blauwtinten en elastisch koord - 32 cm Armband Heavenly Blue - € 8,95<a href="/product/armband-heavenly-blue" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met Tsjechische facetkralen en glaskralen in twee blauwtinten en elastisch koord - 16 cm
Glitter Blue - € 9,95<a href="/product/glitter-blue" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met Tsjechische facetkralen in donkerblauw en elastisch koord - 32 cm Starry Night - € 9,95<a href="/product/starry-night" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met Tsjechische facetkralen in twee blauwtinten en elastisch koord - 32 cm Shimmering Night - € 12,95<a href="/product/shimmering-night" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met natuurstenen Hermatiet, zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Sparkling Night - € 12,95<a href="/product/sparkling-night" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met natuurstenen Hermatiet, zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Red Fruit - € 12,95<a href="/product/red-fruit" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met oranjerode natuursteen, zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Ruby - € 12,95<span>VERKOCHT</span><br>Armband met oranjerode natuursteen, zilverkleurige fournituren en bedel, elastisch koord - 16 cm
Cherry Blossom - € 9,95<a href="/product/cherry-blossom" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met oranjerode natuursteen, zilverkleurige fournituren en bedel, elastisch koord - 16 cm Natural Stones - € 8,95<a href="/product/natural-stones/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glaskralen, houten kralen, acrylkralen, glasparels, elastisch koord - 15 cm Natural Stones - € 8,95<a href="/product/natural-stones/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Forest - € 8,95<span>VERKOCHT</span><br>Blueberry - € 8,95<span>VERKOCHT</span><br> Blueberry - € 8,95<span>VERKOCHT</span><br>Armband met parels, acrylkralen, organzalint, zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Natural Stones - € 8,95<a href="/product/natural-stones/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glaskralen, houten kralen, acrylkralen, glasparels, elastisch koord - 15 cm Natural Stones - € 8,95<a href="/product/natural-stones/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glaskralen, houten kralen, acrylkralen, glasparels, elastisch koord - 15 cm
Hippie Chic 3 - € 12,95<span>VERKOCHT</span><br>Armband met leren koord, bedels, facetkralen, zilveren fournituren, ook te dragen als ketting en riemhanger - 33 cm Hippie Chic 2 - € 12,95<a href="/product/hippie-chic-2/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met leren koord, bedels, facetkralen, zilveren fournituren, ook te dragen als riemhanger - 33 cm Silverbrown - € 7,95<span>VERKOCHT</span><br>Armband met gevlochten koord, zilverkleurig hart - 20,5 cm Armband Silverbrown - € 7,95<a href="/product/silverbrown/"target="_blank">BESTELLEN</a><br>Gevlochten suede koord, zilverkleurig hart - 20,5 cm Hippie Chic - € 9,95<a href="/product/hippie-chic/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met leren koord, facetkralen, zilveren fournituren - 35 cm - ook te dragen als riemhanger Hippie Chic - € 9,95<a href="/product/hippie-chic/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met leren koord, facetkralen, zilveren fournituren - 35 cm - ook te dragen als riemhanger
Oriental - € 6,95<a href="/product/oriental/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met waxveter, facetkralen, ornament - 17,5 cm Oriental - € 6,95<a href="/product/oriental/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met waxveter, facetkralen, ornament - 17,5 cm Silky Brown - € 7,50<a href="/product/silky-brown/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm - ook te dragen als ketting Silky Brown - € 7,50<a href="/product/silky-brown/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm - ook te dragen als ketting Rusty Glow - € 7,95<a href="/product/rusty-glow/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met gevlochten koord, koperkleurig slot - 17,5 cm Rusty Glow - € 7,95<a href="/product/rusty-glow/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met gevlochten koord, koperkleurig slot - 17,5 cm
Silky Black - € 7,50<a href="/product/silky-black/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm - ook te dragen als ketting Silky Black - € 7,50<a href="/product/silky-black/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm - ook te dragen als ketting Silky Grey - € 7,50<a href="/product/silky-grey/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm Silky Grey - € 7,50<a href="/product/silky-grey/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm Blue Jasmine - € 17,95<a href="/product/blue-jasmine" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met glasparels, acrylkralen, facetkralen, zilveren fournituren, suède veters, waxkoord - 54 cm Blue Jeans - € 17,95<a href="/product/blue-jeans" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met glasparels, acrylkralen, facetkralen, zilveren fournituren, suède veters, waxkoord - 54 cm
Sea Shore - € 9,95<a href="/product/sea-shore" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met natuursteen, Tsjechische facetkralen, elastisch koord - 16 cm Fall - € 11,95<span>VERKOCHT</span><br>Wikkelarmband van facetkralen en natuurstenen kralen. Afgewerkt met een kapittelslotje. Ook te dragen als ketting - 70 cm Silky White - € 7,50<a href="/product/silky-white/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm - ook te dragen als ketting Silky White - € 7,50<a href="/product/silky-white/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm - ook te dragen als ketting Summer Breeze - € 8,95<a href="/product/summer-breeze/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Spiraalarmband met gebroken wit acrylkralen, facetkralen en bedels - 19 cm Summer Breeze - € 8,95<a href="/product/summer-breeze/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Spiraalarmband met gebroken wit acrylkralen, facetkralen en bedels - 19 cm
Red Stone - € 8,95<a href="/product/red-stone/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met facetkralen, acrylkralen, zilveren fournituren, elastisch koord - 16 cm Red Stone - € 8,95<a href="/product/red-stone/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met facetkralen, acrylkralen, zilveren fournituren, elastisch koord - 16 cm Funny Girl - € 9,95<a href="/product/funny-girl/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met suèdekoord, metaalkralen, zilveren fournituren, bedel - 19,5 cm Funny Girl - € 9,95<a href="/product/funny-girl/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met suèdekoord, metaalkralen, zilveren fournituren, bedel - 19,5 cm Lilly rose - € 15,95<a href="/product/lilly-rose/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met waxkoord, suède veter, keramiekkraal, acrylkralen, zilveren fournituren, bedels - 19 cm  Lilly rose - € 15,95<a href="/product/lilly-rose/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met waxkoord, suède veter, keramiekkraal, acrylkralen, zilveren fournituren, bedels - 19 cm
Pink Flower - € 8,95<a href="/product/pink-flower/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glasparels, facetkralen, acrylkralen, zilveren fournituren, elastisch koord - 16 cm Pink Blossom - € 8,95<a href="/product/pink-blossom/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Pink Flower - € 8,95<a href="/product/pink-flower/" target="_blank">BESTELLEN</a> Pink Blossom - € 8,95<a href="/product/pink-blossom/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met facetkralen, acrylkralen, glasparels, zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Little Rose - € 17,95<a href="/product/little-rose/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met glasparels, acrylkralen, facetkralen, zilveren fournituren, suède veters, waxkoord - 50 cm - ook te dragen als ketting Little Rose - € 17,95<a href="/product/little-rose/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met glasparels, acrylkralen, facetkralen, zilveren fournituren, suède veters, waxkoord - 50 cm - ook te dragen als ketting armbanden
Star - € 7,95<span>VERKOCHT</span><br>Armband van gevlochten leer met zilverkleurige bedels en magneetslot - 17 cm Spring - € 8,95<span>VERKOCHT</span><br>Armband met glasparels, crystalkralen, acrylkralen, zilveren fournituren en kapittelslot- 16 cm Blue Royalty - € 8,95<span>VERKOCHT</span><br>Glasparels, facetkralen, acrylkralen, elastisch koord - 15 cm Armband Forest Fruit - € 8,95<a href="/product/forestfruit/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glasparels, elastisch koord - 15 cm Delfts Blauw - € 9,95<a href="/product/delfts-blauw/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met facetkralen, parels, keramiekkralen, zilveren fournituren, organzalint, suèdekoord, bedels, elastisch koord - 16 cm Delfts Blauw - € 9,95<a href="/product/delfts-blauw/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met facetkralen, parels, keramiekkralen, zilveren fournituren, organzalint, suèdekoord, bedels, elastisch koord - 16 cm
Silky blue - € 7,50<a href="/product/silky-blue/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm - ook te dragen als ketting Silky blue - € 7,50<a href="/product/silky-blue/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met waxkoord, organzalint, zilveren fournituren - 46 cm - ook te dragen als ketting Silky Blue - € 7,50<a href="/product/silky-blue/" target="_blank">    BESTELLEN</a><br>Crystal Blue - € 8,95<a href="/product/crystal-blue/" target="_blank">BESTELLEN</a> Crystal blue - € 8,95<a href="/product/crystal-blue/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met parels, acrylkralen, organzalint, zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Crystal blue - € 8,95<a href="/product/crystal-blue/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met parels, acrylkralen, organzalint, zilveren fournituren, elastisch koord - 15 cm Blue Night € 8,95<a href="/product/blue-night/"target="_blank">BESTELLEN</a><br>Glasparels, facetkralen, acrylkralen, crystalkralen, elastisch koord - 15 cm
Crystal black - € 8,95<span>VERKOCHT</span><br>Armband met glasparels, acrylkralen, zilveren fournituren, elastisch koord - 16 cm Blue Collar - € 8,95<a href="/product/blue-collar/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glasparels, facetkralen, crystalkralen, bedel, elastisch koord - 16 cm Blue Light - € 8,95<a href="/product/blue-light" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glasparels, crystalkralen, keramiekkralen, acrylkralen, elastisch koord - 16 cm Armband Blue Moon - € 8,95<span>VERKOCHT</span><br>Armband met glasparels, crystalkralen, keramiekkralen, acrylkralen, elastisch koord - 16 cm Blue Fantasy - € 17,95<a href="/product/blue-fantasy/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Wikkelarmband met glaskralen, fasetkralen, zilveren fournituren, suède veters, waxkoord - 50 cm - ook te dragen als ketting