Oorbellen

Zoek je leuke oorbellen voor jezelf of om cadeau te doen? Bij sieradenatelier Juuls Jewelry ben je aan het juiste adres. Je vindt hier keuze uit diverse handgemaakte oorbellen met een verfijnde, subtiele en vrouwelijke uitstraling. Je kunt de oorbellen hieronder direct bestellen. Indien op voorraad worden de oorbellen binnen 2 dagen aan je verzonden.

Ook hebben wij in de collectie sieraden van het sieradenlabel  Sis & Suzy. Dit eigentijdse sieradenlabel is opgericht door twee ontwerpsters uit designstad Eindhoven. Sis & Suzy heeft subtiele, trendy en stijlvolle sieraden, met veel zorg zelf ontworpen en gemaakt. 

Bestellen is heel eenvoudig: klik op de foto’s voor een vergroting, nadere omschrijving, prijzen en bestellen. Je kunt daar direct je favoriete sieraad bestellen.
Wil je snel bestellen? Ga dan naar de webshop.

Sis & Suzy oorbellen 007 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-007/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Mintgroene oorbellen met goudkleurige oorhaken van 30 mm en doorsnede 11 mm Sis & Suzy oorbellen 008 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-008/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Zilverkleurige ronde oorbellen met lichtgroene hanger, doorsnede 6 mm. Sis & Suzy oorbellen 009 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-009/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Goudkleurige ronde oorbellen met llichtrose hanger, doorsnede 6 mm. Sis & Suzy oorbellen 010 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-010/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Goudkleurige ronde oorbellen met goudkleurig hangertje, doorsnede 6 mm. Sis & Suzy oorbellen 011 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-011/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Zilverkleurige ronde oorbellen met zilverkleurig hangertje, doorsnede 6 mm. Sis & Suzy oorbellen 012 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-012/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Lange turquoise met zilver en zeegroene fashion oorbellen, doorsnede 20 mm
Sis & Suzy oorbellen 006 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-006/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Roze oorbellen met goudkleurige oorhaken van 30 mm en doorsnede 11 mm Sis & Suzy oorbellen 003 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-003/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Roze oorbellen met goudkleurige oorhaken, doorsnede 40 mm Sis & Suzy oorbellen 001 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-001/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Goudkleurige oorbellen met turqoise hanger en een roze kwastje met goudkleurig kapje, doorsnede 30 mm Sis & Suzy oorbellen 002 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-002/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Zilverkleurige oorbellen met ronde hanger en een turqoise kwastje met goudkleurig kapje, doorsnede 20 mm Sis & Suzy oorbellen 005 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-005/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Turqoise oorbellen met koperkleurige oorhaakjes, doorsnede 40 mm Sis & Suzy oorbellen 004 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-004/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Turqoise oorbellen met goudkleurige oorhaakjes, doorsnede 30 mm
Sis & Suzy oorbellen 013 - € 6,50<a href="/product/sis-suzy-oorbellen-013/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Lange turquoise en gouden fashion oorbellen met goudkleurige hanger en een turquoise kwastje, doorsnede 20 mm Sis & Suzy oorbellen 014 Aqua Blue - € 7,50<a href="/product/aqua-blue/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, zilveren fournituren - 2,5 cm Fresh and Blue - € 7,50<a href="/product/fresh-and--blue/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen - 2,7 cm Heavenly Blue - € 7,50<a href="/product/heavenly-blue/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen - 3 cm Glory - € 9,95<a href="/product/glory" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met ingelegde kristalstenen, glasparels en zilveren fournituren
Arabian night - € 7,50<a href="/product/arabian-night/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, zilveren fournituren - 2,2 cm Arabian Night - € 7,50<a href="/product/arabian-night/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, zilveren fournituren - 2,2 cm Curly Curves - € 7,50<a href="/product/curly-curves/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, zilveren fournituren - 5 cm Curly Curves - € 7,50<a href="/product/curly-curves/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, zilveren fournituren - 5 cm Day Dream - € 7,50<a href="/product/day-dream/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, zilveren fournituren - 2,5 cm Day Dream - € 7,50<a href="/product/arabian-night/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, zilveren fournituren - 2,5 cm
Happy Hearts - € 7,50<a href="/product/happy-hearts/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, zilveren fournituren - 5 cm Happy Hearts - € 7,50<a href="/product/happy-hearts/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, zilveren fournituren - 5 cm Little China - € 7,50<a href="/product/little-china/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, zilveren fournituren - 2,2 cm Little China - € 7,50<a href="/product/little-china/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, zilveren fournituren - 2,2 cm Carnaval - € 7,50<a href="/product/carnaval/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glasparels - 3,8 cm Carnaval - € 7,50<a href="/product/carnaval/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glasparels - 3,8 cm
Roundabout - € 7,50<a href="/product/roundabout/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met fantasiekraal, kettelstift - 2 cm Roundabout - € 7,50<a href="/product/roundabout/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met fantasiekraal, kettelstift - 2 cm Fata Morgana - € 7,50<a href="/product/fata-morgana/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, zilveren fournituren - 4,5 cm Fata Morgana - € 7,50<a href="/product/fata-morgana/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, zilveren fournituren - 5 cm Tropical Sea - € 7,50<a href="/product/tropical-sea/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met parelmoer schelp, jasseron - 3,5 cm Tropical Sea - € 7,50<a href="/product/tropical-sea/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met parelmoer schelp, jasseron - 3,5 cm
China Blossom € 7,50<a href="/product/china-blossom/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glasparels - 2,4 cm China Blossom - € 7,50<a href="/product/china-blossom/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glasparels - 2,4 cm Honey Drops € 7,50<a href="/product/honey-drops/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glaskralen - 2,2 cm Honey Drops € 7,50<a href="/product/honey-drops/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glaskralen - 2,2 cm Leaves - € 7,50<a href="/product/leaves/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylhanger, jasseron - 4,8 cm Leaves - € 7,50<a href="/product/leaves/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylhanger, jasseron - 4,8 cm
Pretty Hearts - € 7,50<a href="/product/pretty-hearts/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, acrylkralen, schelp, zilveren fournituren - 4,2 cm Pretty Hearts - € 7,50<a href="/product/pretty-hearts/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met facetkralen, acrylkralen, schelp, zilveren fournituren - 4,2 cm Deep Blue Sea € 7,50<a href="/product/deep-blue-sea/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glasparels, zilveren fournituren - 2,5 cm Deep Blue Sea € 7,50<a href="/product/deep-blue-sea/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glasparels, zilveren fournituren - 2,5 cm Blue Sky - € 7,50<a href="/product/blue-sky/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glasparels - 3,2 cm Blue Sky - € 7,50<a href="/product/blue-sky/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, glasparels - 3,2 cm
Milk & Honey € 7,50<a href="/product/milk-honey/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, zilveren fournituren - 3,5 cm Milk & Honey € 7,50<a href="/product/milk-honey/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met acrylkralen, zilveren fournituren - 3,5 cm