Vintage

Zoek je een origineel sieraad voor jezelf of om cadeau te doen? Dan is een vintage sieraad iets voor jou. Juuls Jewelry heeft een uitgebreide collectie vintage kettingen, armbanden en (clip)oorbellen. Deze sieraden zijn soms wel twintig/dertig jaar oud en komen van over de hele wereld, ingekocht in verre landen: op markten, in kleine winkeltjes of zo op het strand. Je kunt de vintage sieraden hieronder direct online bestellen. Indien op voorraad wordt het sieraad binnen 2 dagen aan je verzonden. Regelmatig komen er nieuwe vintage items bij op de website, dus kom zeker nog eens kijken!

Bestellen is heel eenvoudig: klik op de foto’s voor een vergroting, nadere omschrijving, prijzen en bestellen. Je kunt dan direct online je favoriete sieraad bestellen.  Wil je zoeken op categorie (vintage armbanden/kettingen/oorbellen)? Winkel dan via de webshop.

Purple Rain - € 15,95<a href="/product/purple-rain/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met clips, paars metaal - 7 cm Colour Purple - € 8,95<a href="/product/colour-purple" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband van kunststof (paars) met crystalkleurige fournituren - 16 cm Fake Snake - € 12,95<a href="/product/fake-snake/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband, kunststof met slangenprint - 19 cm Black & White - € 8,95<a href="/product/black-white" target="_blank">BESTELLEN</a><br> Silver Magic - € 13,95<a href="/product/silver-magic/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband, metaal, zilverkleurig, elastisch koord - 15 cm Purple Rain - € 15,95<a href="/product/purple-rain/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met clips, paars metaal - 7 cm
Summer Breeze - € 8,95<a href="/product/summer-breeze/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Spiraalarmband met gebroken wit acrylkralen, facetkralen en bedels - 19 cm Out of Africa - € 11,95<a href="/product/out-of-africa/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband, hout, schelp, elastisch koord - 15 cm Out of Africa - € 11,95<a href="/product/out-of-africa/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband, hout, schelp, elastisch koord - 15 cm Silver Sky - € 7,95<a href="/product/silver-sky" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen, zilverkleurig - 4,5 cm Nostalgia - € 12,95<a href="/product/nostalgia/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Ketting, goudkleurige acrylkralen, zwarte kunststofkralen - 37 cm, hanger 7 cm Gipsy Gold - € 8,95<a href="/product/gipsy-gold" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met clips, zwart en goudkleur (ook verkrijgbaar in goudkleur met oranje) - 7 cm
Black Moon - € 7,95<a href="/product/black-moon" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen, zilverkleurig en zwart - 4,5 cm Black Panter - € 7,95<a href="/product/black-panter" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen, zilverkleurig met zwart - 6 cm Royal Glory - € 15,95<a href="/product/royal-glory/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Ketting, zilverkleurig met ingelegde stenen en jasseron - 41 cm Silver Moon - € 7,95<a href="/product/silver-moon" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen, zilverkleurig - 4,5 cm Grey Stones - € 9,95<a href="/product/grey-stones" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met clips - 5,5 cm Blue Stone - € 9,95<span>VERKOCHT</span><br>Oorbellen met clips - 5,5 cm
Volcano Black - € 15,95<a href="/product/volcano-black/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met clips, kunststof – 9 cm Volcano Black - € 15,95<a href="/product/volcano-black/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met clips, kunststof – 9 cm Black Leather - € 15,95<a href="/product/black-leather/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Oorbellen met clips, zwart kunstleer en bronskleurig metaal - 11 cm Sunset - € 8,95<a href="/product/sunset" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glaskralen, facetkralen, natuursteen en zilveren fournituren - 19 cm Pearls and Peaches - 8,95<a href="/product/pearls-peaches" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met kristalkralen, acrylkralen, metaalkleurige kralen, elastisch koord - 15 cm Summer Breeze - € 8,95<a href="/product/summer-breeze/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Spiraalarmband met gebroken wit acrylkralen, facetkralen en bedels - 19 cm
Dutch Dices - € 17,95<a href="/product/dutch-dices/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Ketting, zwart en zilverkleurig jasseron en zilverkleurige fournituren, 136 cm Black Rock - € 8,95<a href="/product/black-rock" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Ketting met zwart natuursteen en zilveren fournituren - 44,5 cm Crystal Cross - € 14,95<a href="/product/crystal-cross" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Zilverkleurige ketting met ingelegde lichtblauwe kristalstenen en hanger in de vorm van een kruis - 49 cm Sparkling Flower - € 14,95<a href="/product/sparkling-flower" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Zilverkleurige ketting met ingelegde kristalstenen - 48 cm Snowflakes - € 8,95<a href="/product/snowflakes" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Ketting met schelp en witte natuurstenen kralen - 44,5 cm Flower Blossom - € 12,95<a href="/product/flower-blossom" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Zilverkleurige ketting met ingelegde paarse kristalstenen in bloemvorm - 48 cm
White Collar - € 8,95<a href="/product/white-collar" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armband met glasparels en zilverkleurige fournitouren - 18 cm Pink Fantasy - € 12,95<a href="/product/pink-fantasy" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Zilverkleirige jasseronketting met matje van rose kralen -46 cm Lily of the valley - € 15,95<a href="/product/lily-of-the-valley/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Ketting, oudrose en zilverkleurige acrylkralen - 40 cm Pink Lady - € 7,95<span>VERKOCHT</span><br>Oorbellen, hangend strass, - 5 cm Varieté - € 8,95<a href="/product/variete/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armbanden, metaal, veelkleurig, 14 stuks - 20 cm Varieté - € 8,95<a href="/product/variete/" target="_blank">BESTELLEN</a><br>Armbanden, metaal, veelkleurig, 14 stuks - 20 cm